Як створити веб-сайт на WordPress

Я вже багато років користуюсь послугами компанії «СітіХост» і ще жодного разу не пошкодувала. Тому подальші кроки описуватиму на прикладі її сервісів. Домен та хостинг мають бути між собою пов’язані. Це зробити не складно, але зручніше купити їх в одного продавця, тоді вони будуть пов’язані автоматично.

  • Якщо ви продаєте продукти, можливо, має сенс часто оновлювати продукти, розміщуються на домашній сторінці.
  • Ми використовували аналізатор isitwp.com, щоб підтвердити, що сайт дійсно використовує цей движок.
  • Спробуйте збільшити значення параметра max_execution_time особисто або за допомогою підтримки провайдера.

Была ли статья полезной?

Таким чином, медіатека не тільки зберігає медіафайли, але й забезпечує зручні інструменти для їх обробки та оптимізації. Уявіть, що сайт — це ваш будинок у світі інтернету. Домен — це адреса цього будинку (наприклад, well-done.com.ua), а хостинг — земля, на якій стоїть будинок.

Як створити веб-сайт на WordPress

Навігація записів

Наприклад, зробити його іншим кольором або додати анімацію на вкладці «Advanced». За замовчуванням вміст модального вікна — це блок «Info Box». Його можна видалити та додати замість нього блоки «Заголовок» та «Form». Далі давайте налаштуємо відступи всередині секції. Це робиться на тій же вкладці у розділі «Spacing».

  • Поверніться на головну сторінку cPanel, знайдіть там блок «Домени» та відкрийте програму «Домени».
  • Після успішної реєстрації ви отримаєте код, який необхідно розмістити на веб-сторінках, щоб почати збирати статистику.
  • Існує головна категорія, яка є загальним терміном, наприклад, «блог» або «рецепти».
  • Для цього натисніть «Створити нове меню» у розділі «Меню».
  • У консолі вже буде багато нових розділів для налаштування магазину, будуть додані тестові товари, створені необхідні сторінки.

Чому вигідно зробити сайт самому:

  • Якщо говорити про платформи для створення сайтів, то я однозначно віддаю перевагу WordPress.
  • Використання плагінів дозволяє значно розширити можливості WordPress без необхідності програмування.
  • Спираючись на свій досвід допомоги багатьом людям у створенні сайтів за допомогою WordPress, я підготував всеосяжний посібник для початківців.
  • Насамперед ми з вами змінимо формат відображення часу, дат і постійних посилань.
  • Додати лічильник на сайт можна різними способами.
  • Тобто це розділ не для того, щоби змінювати вміст сайту, а скоріше, щоби змінювати його стиль.

Краще не втрачати можливості самостійно додавати постійні URL-адреси, які ви плануєте залишити статичними на певний час. Це допоможе користувачам легше орієнтуватися на вашому сайті. Звісно, встановлювати всі поспіль плагіни не варто, бо кожен з них буде вантажити сайт. Ми склали список найбільш необхідних плагінів, які підтримуються більшістю нових тем WordPress і розповіли про нюанси їх встановлення. Цей гайд вміщує 7 статей, які відтворюють покроковий процес створення власного сайту на WordPress. Як бонус – наприкінці гайду даємо кілька порад, які краще дізнатися до того, як ви почнете свою роботу з WordPress.

як створити сайт на wordpress

Плагіни для кешування: WP Super Cache і Hyper Cache

Вартість сайту WordPress варіюється, на неї впливають такі фактори, як хостинг, теми, плагіни і додаткові послуги. Щоб внести ясність, давайте розглянемо практичну порівняльну таблицю. Якщо говорити про платформи для створення сайтів, то я однозначно віддаю перевагу WordPress. На наступній сторінці натисніть «Додати елементи» та по черзі виберіть усі необхідні сторінки у розділі «Сторінки». Щоб створити логотип, можна використовувати онлайн-сервіси на кшталт My Free Logo Maker або Namecheap Logo Maker.

Реєстрація домену

Як створити веб-сайт на WordPress

Як і будь-яка CMS, WordPress вимагає від користувача певний набір навичок. Щоб встановити і налаштувати движок, веб-майстру як мінімум доведеться розібратися з хостингом, створити базу даних і навчитися користуватися FTP. Це явно не той випадок, робота програмістом коли реєструєшся і відразу розумієш, як все працює. Тому головний помічник початківця веб-майстра – інструкції, які пояснюють, як не заблукати в налаштуваннях WordPress. Дайте своїй сторінці ім’я – назвемо її “Головна“. Додайте все, що вам подобається, – текст, посилання, зображення, відео або аудіо.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *